Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 17.08.2009 |
| IČO | 28942019 |
| Datová schránka | ms4jhzu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 435 600 Kč |
| IT | 2 | 108 900 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 56 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 8 | 796 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 8 | 796 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 19 | 1 005 268 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 316 052 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 91 960 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 11 | 665 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 11 | 665 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 2 296 913 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 10 | 2 480 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 10 | 2 480 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 372 227 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 47 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 11 | 738 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 11 | 738 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 609 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 1 668 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 3 | 1 668 288 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 118 | 45 391 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 1 | 120 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 1 | 120 395 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 28 | 1 895 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 089 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 2 | 1 512 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimics s.r.o. | 2 | 1 512 500 Kč |