Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.12.2009 |
| IČO | 29002966 |
| Datová schránka | v6pg5mk |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 725 000 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 495 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 190 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 40 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 495 000 Kč |
| Město Beroun | 2 | 230 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| att investments s.r.o. | 3 | 725 000 Kč |