Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.05.2009 |
| IČO | 29068444 |
| Datová schránka | 5n4a4r5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 203 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 2 | 203 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 272 056 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 1 | 272 056 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 365 062 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 49 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 365 062 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 49 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 3 | 414 527 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 390 201 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 220 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 3 | 510 843 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 99 772 Kč |
| Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace | 1 | 66 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 5 | 677 576 Kč |
| Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace | 1 | 66 961 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 303 087 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 111 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 303 087 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 111 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 3 | 414 994 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 111 297 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 63 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 111 297 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 63 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 2 | 174 556 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 177 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 1 | 177 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 1 | 177 876 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 424 588 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 211 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 424 588 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 211 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 3 | 635 896 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 91 | 15 669 727 Kč |
| Stavebnictví | 46 | 6 153 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 259 377 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 153 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hulák s.r.o. | 2 | 412 455 Kč |