Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.05.2010 |
| IČO | 29099587 |
| Datová schránka | y62qtwd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 98 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 4 | 571 181 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 199 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 5 | 770 226 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 897 082 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 57 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 6 | 786 367 Kč |
| Muzeum Českého lesa v Tachově, příspěvková organizace | 2 | 167 715 Kč |
| Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1 | 1 | 83 490 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 10 | 1 037 572 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 218 805 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 483 698 Kč |
| Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci | 2 | 482 427 Kč |
| Město Tachov | 4 | 252 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 7 | 1 218 805 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 759 578 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 2 | 699 078 Kč |
| Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci | 1 | 90 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 4 | 849 578 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 1 196 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 3 | 1 196 630 Kč |
| Muzeum Českého lesa v Tachově, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 4 | 1 266 630 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 544 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 544 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 916 636 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 482 790 Kč |
| Město Tachov | 1 | 433 846 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 3 | 916 636 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 315 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 2 | 315 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 2 | 315 810 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 217 | 53 614 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 90 629 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VE VÝŠKÁCH s.r.o. | 1 | 90 629 Kč |