Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.11.2009 |
| IČO | 29190771 |
| Datová schránka | zk9gtr5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 99 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 179 080 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 104 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 9 | 885 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 9 | 885 720 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 1 435 060 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 256 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 22 | 2 625 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 22 | 2 625 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 1 226 940 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 360 580 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 23 | 2 378 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 23 | 2 378 860 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 613 470 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 433 180 Kč |
| IT | 2 | 235 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 14 | 1 566 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 14 | 1 566 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 7 | 1 086 580 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 704 220 Kč |
| IT | 1 | 105 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 11 | 2 077 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 11 | 2 077 570 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 389 620 Kč |
| IT | 2 | 227 480 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 7 | 815 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 7 | 815 540 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 266 200 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 246 840 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 118 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 5 | 631 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 5 | 631 620 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 353 562 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 106 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 5 | 542 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 5 | 542 322 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 602 580 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 139 150 Kč |
| Telco | 1 | 82 280 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 5 | 896 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVSys s.r.o. | 5 | 896 610 Kč |