Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.02.2010 |
| IČO | 29204437 |
| Datová schránka | 4v2msxy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 9 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 398 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 1 038 210 Kč |
| Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace | 1 | 359 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 2 | 1 398 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 269 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 269 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 1 | 269 719 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 180 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 985 910 Kč |
| Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 2 | 180 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 3 | 1 166 493 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 576 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 576 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 1 | 576 128 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 356 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 356 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 1 | 356 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 11 366 054 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace | 1 | 243 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 1 | 243 099 Kč |