Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

MACHÁLEK stavby s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 14.02.2011
IČO 29210445
Datová schránka k3uyh5g

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u MACHÁLEK stavby s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro MACHÁLEK stavby s.r.o.

Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 20 mil. Kč;

3 smlouvy mají zásadní nedostatek;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace1199 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.1199 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 6 smluv za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba a počítačové sítě61 065 316 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace61 065 316 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.61 065 316 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví21 095 791 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě1100 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Gymnázium Kroměříž1574 669 Kč
Město Kroměříž1521 122 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace1100 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.31 195 791 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace1100 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 10 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví21 527 497 Kč
Opravy, údržba a počítačové sítě7994 303 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Gymnázium Kroměříž21 527 497 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace8994 303 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.102 521 800 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 9 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem 2 smlouvy se zásadními nedostatky. Tj. 22,22 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba a počítačové sítě71 977 648 Kč
Stavebnictví21 036 726 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace71 977 648 Kč
Město Kroměříž21 036 726 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.93 014 374 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 803 323 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba a počítačové sítě2803 323 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace2803 323 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.2803 323 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 6 smluv za celkem 9 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba a počítačové sítě25554 944 453 Kč
Stavebnictví47 977 833 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Gymnázium Kroměříž16 957 466 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace41 209 424 Kč
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace1408 904 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.68 575 794 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 599 337 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 66,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví3599 337 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace1599 337 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace10 Kč
2. Základní škola Holešov10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.3599 337 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 571 357 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1571 357 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace1571 357 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.1571 357 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví158142 136 864 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Kroměříž1487 843 Kč
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace1398 869 Kč
Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace1264 099 Kč
Mateřská škola, Kroměříž, Kollárova 3945, příspěvková organizace192 100 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MACHÁLEK stavby s.r.o.41 242 911 Kč
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace1398 869 Kč



}