Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.09.2010 |
| IČO | 29243254 |
| Datová schránka | qqhusgq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 264 smluv za celkem 55 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 8 | 2 264 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 10 | 3 485 895 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 796 003 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 888 590 Kč |
| IT | 6 | 1 095 345 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 379 400 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 272 805 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 99 931 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 83 399 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 39 | 11 287 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 14 | 2 377 687 Kč |
| IT | 5 | 737 980 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 544 700 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 143 325 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 32 | 5 304 781 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 302 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 18 | 4 601 725 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 959 228 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 857 852 Kč |
| IT | 3 | 604 463 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 590 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 257 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 30 | 7 036 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 17 | 2 767 095 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 474 720 Kč |
| IT | 1 | 277 400 Kč |
| Odpady | 1 | 87 080 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 760 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 67 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 26 | 3 962 325 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 28 600 031 Kč |
| IT Hardware | 15 | 1 972 709 Kč |
| IT | 2 | 517 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 508 344 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 479 300 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 396 444 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 26 | 4 679 385 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 24 | 6 091 501 Kč |
| IT | 8 | 1 671 923 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 177 015 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 478 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 39 | 9 903 390 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 265 353 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 205 | 49 973 222 Kč |
| IT Hardware | 21 | 4 089 341 Kč |
| Pojišťovací služby | 21 | 576 240 Kč |
| IT | 2 | 527 969 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 147 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 30 | 5 990 210 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 576 240 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 61 | 15 520 891 Kč |
| IT | 6 | 1 547 064 Kč |
| IT Hardware | 9 | 1 438 131 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 558 964 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 18 | 3 763 541 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 12 | 1 990 248 Kč |
| IT | 2 | 218 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 13 | 2 208 298 Kč |
| Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav | 1 | 0 Kč |