Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.03.2011 |
| IČO | 29269644 |
| Datová schránka | idmzu5r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 227 smluv za celkem 66 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 56,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 386 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 22 | 1 284 292 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 79 895 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 24 | 1 364 186 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 50 | 13 916 881 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 598 744 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 406 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 55 | 13 982 221 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 8 598 744 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 1 406 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 57 | 23 986 985 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 48 | 12 711 646 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 53 | 13 874 686 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 54 | 13 874 686 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 33 | 4 547 897 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 39 | 6 617 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 39 | 6 617 402 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 49 | 19 887 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 49 | 19 887 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 49 | 19 887 066 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 14 190 844 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 235 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 235 735 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 130 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 3 | 366 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 861 | 514 497 975 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 21 | 2 357 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVA ENERGY, s.r.o. | 2 | 0 Kč |