Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.04.2011 |
| IČO | 29276276 |
| Datová schránka | wtz2gq9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 97 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 769 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 4 707 503 Kč |
| Město Uherský Brod | 2 | 162 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 3 | 4 869 719 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 986 407 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 1 375 934 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 610 473 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 3 | 2 081 407 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 270 344 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 13 927 393 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 964 611 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 5 | 14 892 004 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 1 | 195 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 1 | 195 644 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 12 821 041 Kč |
| Zemědělství | 2 | 6 961 751 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 13 512 102 Kč |
| Město Uherský Brod | 3 | 4 914 237 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 1 356 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 6 | 19 782 792 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 13 712 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 13 712 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 3 | 13 712 324 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 12 220 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 1 | 8 125 267 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 4 095 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 4 | 12 220 575 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 242 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 1 862 001 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 380 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 2 | 3 242 794 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 25 288 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 6 | 23 136 811 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 1 205 625 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 945 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleso s.r.o. | 8 | 25 288 171 Kč |