Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 09.09.2011 |
| IČO | 29292069 |
| Datová schránka | 6vd5suq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 16 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 2 | 690 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 5 | 3 343 757 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 5 | 3 343 757 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 5 | 12 097 580 Kč |
| Sport a sportoviště | 29 | 9 485 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 4 | 12 490 115 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 2 | 118 580 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 8 | 12 608 695 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 66 | 157 441 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní veterinární ústav Olomouc | 1 | 172 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 1 | 172 471 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 | 180 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 65 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 180 000 Kč |
| Státní veterinární ústav Olomouc | 1 | 65 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 2 | 245 302 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 119 993 Kč |
| Zoologická zahrada Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 3 | 269 993 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravé stravování s.r.o. | 4 | 0 Kč |