Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.01.2013 |
| IČO | 29317282 |
| Datová schránka | tqapzd6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 508 708 Kč |
| Právní služby | 1 | 129 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 508 708 Kč |
| Národní ústav lidové kultury | 1 | 129 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Montáže Hapla, s.r.o. | 4 | 638 420 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 415 323 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 115 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 2 450 147 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 80 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Montáže Hapla, s.r.o. | 3 | 2 530 878 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 83 | 13 214 440 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 751 580 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 151 352 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 114 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 4 | 2 480 756 Kč |
| Služby Města Veselí nad Moravou | 1 | 151 352 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 114 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Montáže Hapla, s.r.o. | 6 | 2 746 408 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 482 790 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní ústav lidové kultury | 1 | 482 790 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Montáže Hapla, s.r.o. | 2 | 482 790 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 81 | 93 067 101 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 167 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 167 821 Kč |
| Město Kyjov | 1 | 73 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Montáže Hapla, s.r.o. | 2 | 241 062 Kč |