Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.06.2012 |
| IČO | 29360137 |
| Datová schránka | bdwect2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 253 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 1 | 253 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 206 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 1 | 206 910 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 778 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 3 | 778 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 3 | 778 454 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 1 | 844 701 Kč |
| Právní služby | 1 | 280 781 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 10 | 171 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 3 | 1 297 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 3 | 1 297 302 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 10 | 8 020 727 Kč |
| Právní služby | 10 | 2 879 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 2 | 771 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salewa Czech & Slovakia s.r.o. | 2 | 771 163 Kč |