Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.10.2012 |
| IČO | 29373352 |
| Datová schránka | h8vk6yn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 9 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 997 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 997 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 1 | 997 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 357 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 1 | 357 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 1 | 357 650 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 658 342 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 2 | 658 342 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 3 | 658 342 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 049 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 5 | 2 099 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 5 | 2 099 972 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 615 268 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 177 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 6 | 3 792 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 6 | 3 792 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 46 | 21 181 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 11 202 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 4 | 958 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANCORA Stav s.r.o. | 4 | 958 482 Kč |