Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.11.2012 |
| IČO | 29376114 |
| Datová schránka | 75rmvfk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 24 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace | 1 | 2 087 039 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 2 | 452 722 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 343 851 Kč |
| Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace | 1 | 302 029 Kč |
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 6 | 3 306 640 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 593 383 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 339 933 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 166 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 3 | 7 922 474 Kč |
| Statutární město Zlín | 8 | 3 865 692 Kč |
| Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace | 5 | 774 433 Kč |
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 2 | 731 862 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Svobody 835, příspěvková organizace | 1 | 412 785 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 1 | 293 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 20 | 14 000 925 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 3 879 468 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 497 336 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 501 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 10 | 2 699 080 Kč |
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 3 | 1 203 418 Kč |
| Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace | 2 | 600 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organizace | 1 | 89 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 17 | 4 742 198 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organizace | 1 | 89 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 974 224 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 567 212 Kč |
| Sociální péče | 2 | 322 586 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 3 | 1 671 010 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Slovenská 1808, příspěvková organizace | 1 | 1 185 800 Kč |
| Statutární město Zlín | 6 | 794 861 Kč |
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 11 | 3 707 671 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 61 | 7 309 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 139 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 1 | 139 271 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 2 | 209 271 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 120 528 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 175 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 2 | 175 828 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 736 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 736 031 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 2 | 359 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 4 | 1 095 117 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 158 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 1 | 158 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MR - RIM STAV s.r.o. | 1 | 158 994 Kč |