Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.11.2012 |
| IČO | 29377404 |
| Datová schránka | rtmm62a |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 212 712 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 95 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 1 | 212 712 Kč |
| Město Břeclav | 1 | 95 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 2 | 308 059 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 339 784 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 85 526 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 2 | 339 784 Kč |
| Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace | 1 | 85 526 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 4 | 425 310 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 175 605 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 1 | 175 605 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 2 | 175 605 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 17 | 3 150 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 1 | 237 766 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 2 | 237 766 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 238 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 1 | 238 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 1 | 238 521 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 170 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 2 | 170 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 2 | 170 797 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 2 598 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 1 | 237 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY MAKR s.r.o. | 1 | 237 775 Kč |