Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.11.2012 |
| IČO | 29378451 |
| Datová schránka | 6xbni69 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 12 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 217 395 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 112 003 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 3 | 217 395 Kč |
| Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 1 | 42 003 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 6 | 329 398 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 2 420 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 213 690 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 133 559 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 127 196 Kč |
| Sociální služby | 1 | 120 754 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 95 992 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 70 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 1 | 2 420 000 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 565 075 Kč |
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 5 | 430 436 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 133 559 Kč |
| Mateřská škola, Kroměříž, Žižkova 4019, příspěvková organizace | 1 | 127 196 Kč |
| Centrum pro seniory Zahrada, o.p.s. | 1 | 95 465 Kč |
| Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 70 354 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 12 | 3 842 086 Kč |
| Mateřská škola, Kroměříž, Žižkova 4019, příspěvková organizace | 1 | 127 196 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 278 784 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 241 262 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 135 728 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 90 005 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 62 271 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 15 | 1 268 848 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 7 | 625 267 Kč |
| IT Hardware | 2 | 372 575 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 112 766 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 9 | 895 994 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 1 | 211 663 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 2 | 170 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 12 | 1 278 422 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 224 250 Kč |
| IT Hardware | 1 | 88 052 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 503 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 64 725 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 2 | 224 250 Kč |
| Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace | 2 | 195 910 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 88 052 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 64 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 6 | 572 937 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 298 815 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107 | 1 | 298 815 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 3 | 373 815 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 98 636 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 403 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 71 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory Zahrada, o.p.s. | 1 | 128 818 Kč |
| Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace | 1 | 98 636 Kč |
| 3. Základní škola Holešov | 1 | 91 403 Kč |
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 71 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 4 | 390 663 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 182 322 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 70 180 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 182 322 Kč |
| Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3880, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 62 085 Kč |
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 6 | 314 587 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 5 | 2 835 834 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 101 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 5 | 2 835 834 Kč |
| Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 - SOS Praha 8 | 1 | 101 700 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 71 914 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 8 | 3 009 448 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 270 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 2 | 270 966 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 57 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FM connect, s.r.o. | 3 | 328 801 Kč |