Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

MK stav-invest s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 27.11.2012
IČO 29378478
Datová schránka y8mng7j

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u MK stav-invest s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro MK stav-invest s.r.o.

Všechny smlouvy: 6 smluv za celkem 4 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Ivančice1682 275 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.1682 275 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví12 277 675 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Ivančice12 277 675 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.12 277 675 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 233 530 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby1233 530 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace1233 530 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.1233 530 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11 335 419 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.11 335 419 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.11 335 419 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 474 741 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1932 875 586 Kč
Nábor zaměstnanců1117 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Střední průmyslová škola Třebíč1357 741 Kč
Úřad práce České republiky1117 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.2474 741 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 62 920 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)162 920 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany162 920 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MK stav-invest s.r.o.162 920 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}