Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 18.11.1991 |
| IČO | 41194144 |
| Datová schránka | x35qtpy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 3 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 401 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 | 1 | 401 478 Kč |
| Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 2 | 401 478 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 298 023 Kč |
| IT | 1 | 274 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v. v. i. | 2 | 596 046 Kč |
| Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 | 1 | 274 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 3 | 870 232 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 174 906 Kč |
| IT Hardware | 1 | 131 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 174 906 Kč |
| Pražská developerská společnost, příspěvková organizace | 1 | 131 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 2 | 306 355 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 3 | 206 523 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 | 3 | 206 523 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 4 | 291 223 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 21 | 1 776 256 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 237 584 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 | 2 | 323 978 Kč |
| Státní energetická inspekce | 1 | 50 820 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 4 | 374 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 3 554 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 175 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 1 | 175 825 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 2 243 945 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 368 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 368 064 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-CAD, spol. s r.o. | 4 | 549 564 Kč |