Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.09.1991 |
| IČO | 41604041 |
| Datová schránka | rh64i4x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 117 smluv za celkem 371 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tišnov | 2 | 199 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 2 | 199 851 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 11 515 727 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 94 076 276 Kč |
| Město Tišnov | 2 | 16 612 017 Kč |
| Gymnázium Blansko, příspěvková organizace | 1 | 10 418 697 Kč |
| Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 145 487 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 5 | 121 252 477 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 22 557 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 195 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tišnov | 6 | 14 710 096 Kč |
| Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace | 2 | 4 152 080 Kč |
| Město Boskovice | 1 | 2 177 931 Kč |
| 1 | 839 620 Kč | |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 417 557 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 315 095 Kč |
| Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 260 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 14 | 22 873 085 Kč |
| Obec Horní Štěpánov | 1 | 839 620 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 33 135 363 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Blansko, příspěvková organizace | 2 | 16 741 255 Kč |
| Město Tišnov | 1 | 8 969 880 Kč |
| Nemocnice Blansko | 3 | 7 808 459 Kč |
| Město Boskovice | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 7 | 33 664 794 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 4 433 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 5 | 2 977 990 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 3 | 896 533 Kč |
| Nemocnice Boskovice s.r.o. | 2 | 741 662 Kč |
| Město Tišnov | 1 | 168 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 11 | 4 784 394 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 294 469 Kč |
| Sociální péče | 1 | 229 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 4 | 16 291 797 Kč |
| Město Tišnov | 2 | 12 177 041 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 229 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 7 | 28 698 357 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 29 772 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 6 | 29 772 482 Kč |
| Město Blansko | 1 | 477 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 7 | 30 249 498 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 37 524 954 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 5 | 35 086 064 Kč |
| Nemocnice Boskovice s.r.o. | 2 | 1 311 848 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 4 | 743 063 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 483 978 Kč |
| Paprsek, příspěvková organizace | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 13 | 37 624 954 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 33 186 527 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 387 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 6 | 26 660 012 Kč |
| Město Blansko | 2 | 6 448 188 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 9 | 931 809 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 4 | 786 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 21 | 34 826 248 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 19 613 311 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 6 | 19 458 896 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 229 415 Kč |
| Město Blansko | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVKOM, spol. s r. o. | 10 | 19 688 311 Kč |