Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.12.1991 |
| IČO | 42885396 |
| Datová schránka | kzyynr4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. | 1 | 147 009 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 147 009 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 119 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 119 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 119 336 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 2 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 176 497 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 77 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 2 | 253 594 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 451 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 451 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 3 | 451 330 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 345 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 345 106 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 47 | 6 716 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 236 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 2 | 236 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 107 321 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. | 1 | 107 321 Kč |