Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslav Bačo
změna 11.12.2022
| Založeno | 17.03.1992 |
| IČO | 44065531 |
| Datová schránka | 695aqjk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 20 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
4,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 489 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 2 | 489 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 334 988 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 155 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 1 | 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 233 300 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| František Smitka | 1 | 233 300 Kč |
| Obec Vícenice | 2 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 1 | 233 300 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 100 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 13 904 308 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 139 100 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 | 13 904 308 Kč |
| Radek Vincker | 1 | 133 100 Kč |
| Obec Vícenice | 1 | 127 000 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 3 | 14 049 508 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 457 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 399 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 3 | 457 000 Kč |
| Jan Vidourek, s.r.o. | 1 | 399 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 457 000 Kč |
| Obec Vícenice | 1 | 399 353 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 883 300 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 822 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TECHSPORT, s.r.o. | 1 | 883 300 Kč |
| VECOM zdvihací zařízení s.r.o. | 1 | 822 800 Kč |
| Obec Vícenice | 1 | 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 2 | 1 706 100 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 108 897 126 Kč |
| Dary a dotace | 79 | 11 270 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INEX Moravské Budějovice, s.r.o. | 1 | 1 378 795 Kč |
| Obec Vícenice | 2 | 139 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 1 | 1 378 795 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 139 600 Kč |