Soukromá firma.
| Založeno | 06.12.1991 |
| IČO | 44120761 |
| Datová schránka | 37kpz7y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 59 smluv za celkem 24 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 944 054 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 193 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 75 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 6 | 1 432 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 6 | 1 432 688 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 794 566 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 447 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 12 | 10 257 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 12 | 10 257 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 311 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 689 006 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 5 | 689 006 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 58 890 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 9 | 694 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 9 | 694 424 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 815 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 1 075 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 5 | 1 075 912 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 705 149 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 95 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 12 | 6 632 964 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 12 | 6 632 964 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 087 538 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 11 | 83 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 323 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 4 | 323 358 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 68 | 79 551 591 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 509 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 1 509 802 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 839 246 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 5 | 2 349 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 77 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Charvát | 1 | 77 997 Kč |