Soukromá firma.
| Založeno | 17.07.1995 |
| IČO | 44536542 |
| Datová schránka | yzu7drp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 2 | 151 926 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 3 | 297 126 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 1 | 231 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 2 | 441 277 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | 1 | 81 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 4 | 619 147 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 94 925 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 86 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | 1 | 94 925 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 2 | 86 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 3 | 181 729 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žatec | 1 | 93 221 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 2 | 93 221 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 1 | 206 474 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 2 | 206 474 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 6 | 689 292 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 264 777 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 260 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 3 | 474 817 Kč |
| Město Žatec | 1 | 264 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 4 | 739 595 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 118 314 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 1 | 339 480 Kč |
| Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | 2 | 134 546 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 118 314 Kč |
| Mateřská škola Žatec, U Jezu 2903, okres Louny | 1 | 80 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 5 | 672 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 1 | 77 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 1 | 77 162 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Stolarik | 1 | 0 Kč |