Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 44797362 |
| Datová schránka | zpjk2dw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 172 smluv za celkem 59 mil. Kč;
25 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
41,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 562 188 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 239 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 11 | 1 164 355 Kč |
| Čistá Trojka s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Maryna Turianytsia | 1 | 562 188 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 4 | 518 936 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 145 200 Kč |
| Info pro lékaře a.s. | 1 | 45 600 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 37 631 Kč |
| Diantel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Program H plus, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 6 591 211 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 2 810 365 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 989 385 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 6 | 774 076 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 440 638 Kč |
| Technické služby | 1 | 357 125 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 79 860 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 71 052 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 60 158 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 7 | 8 660 456 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 32 | 6 702 578 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 7 | 8 660 456 Kč |
| Pneumologic s.r.o. | 1 | 1 800 000 Kč |
| EUC Laboratoře s.r.o. | 1 | 990 990 Kč |
| Diantel s.r.o. | 1 | 880 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 6 | 774 076 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 2 | 597 498 Kč |
| F medical s.r.o. | 1 | 440 638 Kč |
| ArtibaStav s.r.o. | 5 | 379 469 Kč |
| Kancelářské stroje s.r.o. | 2 | 357 125 Kč |
| AURA Medical s.r.o. | 1 | 190 362 Kč |
| Info pro lékaře a.s. | 2 | 154 700 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 70 982 Kč |
| EUC Laboratoře CGB a.s. | 1 | 63 360 Kč |
| Ing. Mirka Kortusová | 1 | 63 000 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 57 998 Kč |
| KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | 1 | 55 465 Kč |
| Maryna Turianytsia | 1 | 51 449 Kč |
| Mgr. Jitka Zelená | 1 | 50 500 Kč |
| Innovatrics, s.r.o. | 1 | 71 Kč |
| 7U s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MADISSON, s.r.o. | 1 | - 275 106 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 41,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 2 | 2 014 500 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 1 653 511 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 101 640 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 504 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 28 932 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 31 | 5 272 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| G7 Gynekologie s.r.o. | 2 | 2 043 432 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 11 | 1 653 511 Kč |
| Aireen a.s. | 1 | 499 730 Kč |
| MADISSON, s.r.o. | 1 | 275 106 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 2 | 171 578 Kč |
| Innovatrics, s.r.o. | 2 | 161 310 Kč |
| Maryna Turianytsia | 3 | 154 347 Kč |
| Info pro lékaře a.s. | 2 | 101 640 Kč |
| LILA-architektonický ateliér, s.r.o. | 1 | 74 718 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 70 982 Kč |
| MR Diagnostic s.r.o. | 1 | 65 744 Kč |
| Hana Rosůlková | 1 | 0 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Mirka Kortusová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 8 | 1 019 446 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 713 086 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 40 525 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 15 | 3 114 243 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 40 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 10 | 1 307 037 Kč |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 1 | 998 250 Kč |
| Maryna Turianytsia | 1 | 713 086 Kč |
| MGVIVA a.s. | 1 | 95 870 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 40 525 Kč |
| MEDICROSS s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Advokátní kancelář JUDr. Jan Žatecký | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 14 | 1 488 892 Kč |
| IT | 2 | 317 843 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 112 530 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 17 | 1 806 734 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 112 530 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 14 | 1 488 892 Kč |
| CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. | 2 | 317 843 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 3 | 112 530 Kč |
| Blue Care s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 32,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 1 534 454 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 13 | 1 362 647 Kč |
| Leciva | 2 | 319 440 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 152 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 65 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 34 558 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 24 | 2 318 478 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 152 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 13 | 1 362 647 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 2 | 312 220 Kč |
| Mild Blue s.r.o. | 3 | 298 265 Kč |
| Ing. Ivan Maštalíř | 1 | 159 720 Kč |
| YouCanSell s.r.o. v likvidaci | 1 | 65 929 Kč |
| Kancelářské stroje s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| MR Diagnostic s.r.o. | 1 | 62 799 Kč |
| Péče o zdraví s.r.o. | 1 | 57 500 Kč |
| Medi7 distribuce, s.r.o. | 1 | 52 000 Kč |
| CIVOP s.r.o. | 1 | 34 558 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 438 | 52 810 753 Kč |
| Zdravotnictví | 50 | 23 549 386 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 10 | 6 052 711 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 361 647 Kč |
| IT | 2 | 1 212 420 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 900 361 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 474 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 110 999 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 61 415 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 55 491 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 24 | 7 512 541 Kč |
| 7U s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 10 | 3 133 331 Kč |
| Kancelářské stroje s.r.o. | 4 | 2 084 149 Kč |
| SNT Plus s.r.o. | 1 | 900 361 Kč |
| myHory s.r.o. | 1 | 474 000 Kč |
| Helena Hodačová | 1 | 348 024 Kč |
| Ing. Ivan Maštalíř | 1 | 156 090 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 1 | 105 625 Kč |
| F medical s.r.o. | 1 | 97 256 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 61 415 Kč |
| CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. | 1 | 55 491 Kč |
| Vyacheslav Turyanytsya | 1 | 0 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 57 | 16 754 880 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 1 787 954 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 205 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 1 | 1 205 364 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 76 634 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 2 | 1 205 364 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 76 634 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 22 670 514 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 3 507 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 1 | 6 824 400 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 4 | 3 507 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 6 824 400 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 1 | 2 032 182 Kč |
| Biotrade instruments, s.r.o. | 1 | 612 321 Kč |
| Mediset-Chironax s.r.o. | 1 | 453 629 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 408 980 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 41 | 42 951 020 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 16 394 539 Kč |
| IT | 41 | 13 823 145 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 4 936 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 3 | 10 683 384 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 248 002 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F medical s.r.o. | 1 | 7 691 236 Kč |
| Kancelářské stroje s.r.o. | 1 | 1 581 043 Kč |
| AUDIOSCAN, spol. s r.o. | 1 | 1 411 105 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 248 002 Kč |