Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 08.04.1992 |
| IČO | 45021511 |
| Datová schránka | r9wfya8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 73 smluv za celkem 59 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
27,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 60 500 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOSL s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 2 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 2 796 107 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 626 401 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 287 998 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 2 227 610 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 496 308 Kč |
| Zemědělství | 1 | 65 340 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 10 | 10 434 424 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 65 340 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 60 500 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 2 287 998 Kč |
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 2 227 610 Kč |
| ZNAKON, a.s. | 2 | 2 027 451 Kč |
| Bluetech s.r.o. | 1 | 1 504 756 Kč |
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 1 | 1 291 351 Kč |
| POLAK CZ s.r.o. | 1 | 598 950 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 297 043 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 199 265 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 3 | 125 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 2 | 6 416 891 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 5 455 615 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 1 293 490 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 925 650 Kč |
| Zemědělství | 1 | 66 550 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 6 | 12 093 845 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 4 | 1 997 801 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 66 550 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 5 587 236 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 3 380 277 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 6 | 2 064 351 Kč |
| Mátl & Bula, spol. s r.o. | 1 | 1 293 490 Kč |
| iwis antriebssysteme spol. s r.o. | 1 | 925 650 Kč |
| AUTO HORNÁT s.r.o. | 1 | 829 655 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 77 537 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 23 | 52 152 210 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 3 403 334 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 2 793 358 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 523 390 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 471 814 Kč |
| Zemědělství | 1 | 67 760 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 7 | 8 696 423 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 2 640 262 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 67 760 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 3 403 334 Kč |
| KOBIT, spol. s r.o. | 1 | 3 144 790 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 5 | 2 708 022 Kč |
| Mátl & Bula, spol. s r.o. | 1 | 1 234 200 Kč |
| PRIMA, akciová společnost | 1 | 471 814 Kč |
| Bluetech s.r.o. | 1 | 289 190 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 153 095 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 20 828 940 Kč |
| Zemědělství | 67 | 4 457 640 Kč |
| Energie | 1 | 363 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 46 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 2 | 827 640 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 65 340 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| iwis antriebssysteme spol. s r.o. | 1 | 464 640 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 4 | 65 340 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 3 208 315 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 437 971 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 2 | 4 509 556 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 136 730 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 3 208 315 Kč |
| ZNAKON, a.s. | 1 | 1 301 241 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 3 | 136 730 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 111 | 297 860 302 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 23 | 51 092 805 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 246 430 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 333 521 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 168 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 3 | 7 249 715 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 333 521 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 168 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FORNAL trading s.r.o. | 2 | 4 003 285 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 3 246 430 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 7 | 502 195 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 290 682 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 290 682 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 6 | 290 682 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 309 | 266 317 636 Kč |
| Stavebnictví | 177 | 103 592 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 1 | 2 500 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 85 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 2 500 000 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 1 | 85 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 89 | 100 903 478 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 244 | 13 906 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 1 | 5 874 550 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 174 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUX - PTZ s.r.o. | 1 | 5 874 550 Kč |
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 2 | 174 420 Kč |