Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. zaniklý subjekt.
| Založeno | 01.01.1992 |
| Zaniklo | 01.01.2020 |
| IČO | 45245819 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 369 smluv za celkem 89 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 653 542 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 6 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 8 | 1 078 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 2 | 653 542 Kč |
| OSA, z.s. | 2 | 653 542 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 6 | 424 486 Kč |
| 1 | 153 446 Kč | |
| KOMES, spol. s r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Plasty P+F s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| VIGILIA CZ s.r.o. | 1 | 6 050 Kč |
| Petr Furka | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 4 | 2 694 186 Kč |
| Zemědělství | 3 | 981 211 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 870 476 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 588 669 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 586 221 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 326 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 251 875 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 95 106 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 107 | 26 236 511 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 363 000 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahradnické služby | 26 | 14 937 736 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 415 832 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 451 789 Kč |
| Zemědělství | 3 | 766 874 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 503 834 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 395 711 Kč |
| Kancelář | 3 | 267 410 Kč |
| IT | 1 | 145 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 117 370 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 84 700 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 123 | 28 080 512 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 121 | 27 831 088 Kč |
| Hubert Neumann | 15 | 5 477 234 Kč |
| REALEX s.r.o. | 10 | 5 445 000 Kč |
| BLASER s.r.o. | 7 | 1 774 370 Kč |
| Ing. Jiří Novotný | 7 | 1 679 359 Kč |
| KOMES, spol. s r.o. | 11 | 1 516 130 Kč |
| 13 | 1 452 540 Kč | |
| AUTO IN s.r.o. | 2 | 1 451 789 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 7 | 1 302 202 Kč |
| Convallaria s.r.o. | 1 | 566 014 Kč |
| Krofta Uniservis spol. s r.o. | 6 | 525 140 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 503 834 Kč |
| Miloslav Košek | 3 | 403 344 Kč |
| Studio Rekona s.r.o. | 4 | 373 890 Kč |
| OSA, z.s. | 2 | 329 161 Kč |
| 1 | 282 216 Kč | |
| MOSER LEGNO s.r.o. | 3 | 247 143 Kč |
| 1 | 239 042 Kč | |
| Ing. Radek Materna | 1 | 163 350 Kč |
| Jaroslava Široká | 1 | 145 200 Kč |
| 1 | 121 549 Kč | |
| 1 | 121 164 Kč | |
| PÍCHA Safety, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| DEKPROJEKT s.r.o. | 1 | 107 206 Kč |
| Yuriy Poterlevych | 1 | 102 850 Kč |
| MS Parking servis s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| INSTALATERSTVÍ MAJER s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Milan Durchánek | 1 | 75 780 Kč |
| ALLCONS C.H.S. s.r.o. | 2 | 72 600 Kč |
| A 11 s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| MEDIKAAL-TT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Euro-Center Prague, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 153 | 104 866 624 Kč |
| Pojišťovací služby | 76 | 19 396 621 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 103 | 16 731 366 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 16 003 825 Kč |
| Čisticí výrobky | 103 | 10 516 110 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 550 509 Kč |
| Zemědělství | 1 | 212 863 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 157 671 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 136 730 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 115 971 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 13 068 Kč |
| Zdravotní péče | 26 | 0 Kč |
| Odpady | 26 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 105 | 27 616 611 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |