Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.03.1992 |
| IČO | 45317941 |
| Datová schránka | 5yye54k |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 388 922 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 383 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 383 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREŠ, spol. s r.o. | 1 | 383 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 5 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREŠ, spol. s r.o. | 1 | 5 158 Kč |