Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.02.1992 |
| IČO | 45475199 |
| Datová schránka | dxenhgd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 27 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 833 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 833 689 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 136 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 2 | 970 419 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 081 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 079 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Věteřov | 2 | 2 081 200 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 1 079 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 3 | 3 160 440 Kč |
| Obec Věteřov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 148 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kyjov | 1 | 916 044 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 232 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 2 | 1 148 815 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 233 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 233 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 1 | 233 984 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 185 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 2 | 185 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 2 | 185 191 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 95 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 1 | 95 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 1 | 95 352 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 17 115 345 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 524 656 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 5 | 16 060 225 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. | 19 | 1 579 776 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTESIA, spol. s r.o. | 25 | 17 640 001 Kč |