Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Pavel Pospíšil
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1993 |
| IČO | 46271007 |
| Datová schránka | ufyfchw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 16 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
23,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 101 822 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 101 822 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 71 195 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 2 | 173 017 Kč |
| Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 64,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 882 097 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 608 086 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 238 174 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 147 221 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 122 448 Kč |
| IT Hardware | 1 | 77 392 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TUN s.r.o. | 3 | 1 704 102 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 608 086 Kč |
| Marek Oprchal | 1 | 387 248 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 212 000 Kč |
| Cablecom s.r.o. | 1 | 178 174 Kč |
| iTsk s.r.o. | 2 | 152 467 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 147 221 Kč |
| DOBEŠ-STAVBY s.r.o. | 1 | 95 167 Kč |
| S E T O S spol. s r.o. | 1 | 75 300 Kč |
| Atelier Rozehnal s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 13 | 3 619 764 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 222 701 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 160 156 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LIGNOMETAL s.r.o. | 2 | 382 856 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 143 387 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 3 | 526 243 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 862 237 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 233 428 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 126 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEER BROTHERS s.r.o. | 1 | 862 237 Kč |
| L.A.S.O., spol. s r.o. | 1 | 153 447 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 126 754 Kč |
| FSM-Czech s.r.o. | 1 | 79 981 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 4 | 1 222 419 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 73 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRASKO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OPENBLU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 25 | 1 857 408 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 72 033 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEER BROTHERS s.r.o. | 1 | 72 033 Kč |
| iTsk s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TRASKO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 0 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 8 | 72 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 97 | 7 863 215 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 782 679 Kč |
| IT | 1 | 248 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 78 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OPENBLU s.r.o. | 1 | 4 453 871 Kč |
| WAGNER stavební spol. s r.o. | 1 | 328 808 Kč |
| iTsk s.r.o. | 1 | 248 800 Kč |
| Angis plus s.r.o. | 1 | 78 000 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 74 687 Kč |
| T O P SERVIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| František Vlasák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 9 | 5 184 166 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 122 | 6 770 400 Kč |
| Energie | 1 | 810 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 247 802 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 810 000 Kč |
| TUN s.r.o. | 1 | 247 802 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 195 000 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 5 | 1 252 802 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 74 | 19 440 000 Kč |
| Školení a kurzy | 145 | 11 698 006 Kč |
| Průmyslové stroje | 51 | 3 747 456 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 425 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WAGNER stavební spol. s r.o. | 1 | 2 118 309 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 481 459 Kč |
| Pavel Hégr - ČESTYL | 1 | 380 000 Kč |
| FOOD TOP SERVIS, s.r.o. | 2 | 327 245 Kč |
| Rekonstruktiva spol. s r.o. | 1 | 199 983 Kč |
| Vlastislav Jakeš | 1 | 106 773 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | 9 | 3 613 769 Kč |