Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Andrea Kamenčáková
změna 10.08.2022
| Založeno | 08.12.1992 |
| IČO | 46311149 |
| Datová schránka | gnexjh6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 62 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 201 631 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 2 | 9 201 631 Kč |
| FILMONT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 9 201 631 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 17 654 759 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 15 210 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 4 | 32 925 483 Kč |
| FILMONT, s.r.o. | 1 | 17 654 759 Kč |
| Pavla Miklasová | 1 | 95 112 Kč |
| ANAFRA a.s. | 1 | 60 724 Kč |
| MUZIKER s.r.o. | 1 | 58 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 4 | 17 869 219 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 15 210 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniS - Brumov, spol. s r.o. | 1 | 112 000 Kč |
| Jiří Šic | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 2 | 177 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 519 760 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 55 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 2 | 1 575 007 Kč |
| TDI-Projekt s.r.o. | 1 | 1 519 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 2 | 1 575 007 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 2 | 96 800 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 67 | 52 297 080 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 100 | 805 683 835 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 1 | 100 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 133 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 34 | 63 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMELAX INVEST s.r.o. v likvidaci | 1 | 63 798 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 63 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 63 798 Kč |