Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 24.05.1993 |
| IČO | 46356428 |
| Datová schránka | hsrf8ab |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 202 001 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 126 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 126 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 126 521 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 75 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 75 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 75 480 Kč |