Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.05.1992 |
| IČO | 46580301 |
| Datová schránka | hjctbzu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 13 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 2 057 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 4 | 2 057 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 1 694 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 622 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 1 694 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 622 745 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 8 | 2 316 745 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 2 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 7 | 2 420 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 2 178 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 2 178 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 6 | 2 178 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 1 815 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 0 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 11 | 1 815 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 847 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 847 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 10 | 847 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 847 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 847 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 2 | 847 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 844 512 Kč |
| Zemědělství | 1 | 605 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 394 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 844 512 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 394 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 4 | 1 843 982 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 476 | 122 452 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila Kaňovice s.r.o. | 3 | 0 Kč |