Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.09.1992 |
| IČO | 46683682 |
| Datová schránka | vuigici |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 22 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 801 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 2 | 608 331 Kč |
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 192 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 3 | 801 205 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 149 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Dačice, a.s. | 2 | 4 768 047 Kč |
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 381 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 3 | 5 149 059 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 467 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 467 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 1 | 467 824 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 737 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Dačice, a.s. | 1 | 7 257 786 Kč |
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 479 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 2 | 7 737 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 368 709 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 368 709 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 2 | 368 709 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 311 244 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Dačice, a.s. | 1 | 6 311 244 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 2 | 6 311 244 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 722 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Dačice, a.s. | 1 | 722 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 1 | 722 808 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 122 | 216 222 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II | 1 | 639 947 Kč |
| Technické služby Dačice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORINT stavební spol. s r. o. | 2 | 639 947 Kč |