Soukromá firma.
| Založeno | 15.08.1994 |
| IČO | 46858580 |
| Datová schránka | qyqz28v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 119 smluv za celkem 36 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 3 | 3 234 350 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 151 141 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 779 300 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 66 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 5 753 009 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 12 | 5 753 009 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 935 065 Kč |
| Řemesla | 2 | 665 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 264 890 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 141 812 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 10 | 2 153 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 10 | 2 153 023 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 9 | 1 997 128 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 359 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 315 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 13 | 3 881 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 13 | 3 881 882 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 43 | 18 196 856 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 690 415 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 1 977 572 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 391 500 Kč |
| IT Hardware | 2 | 629 513 Kč |
| Kancelář | 1 | 592 900 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 592 295 Kč |
| Řemesla | 3 | 584 360 Kč |
| Finance | 1 | 337 412 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 240 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 24 | 7 253 564 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 3 690 415 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 629 513 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 28 | 11 573 493 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 71 | 72 748 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 15 | 8 800 480 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 185 049 Kč |
| IT Hardware | 4 | 892 076 Kč |
| Energie | 1 | 330 182 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 219 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 510 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 10 | 3 199 418 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 141 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 13 | 3 340 418 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 2 158 542 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 547 900 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 323 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 234 700 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 7 | 1 287 175 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 8 | 1 287 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 15 | 4 627 185 Kč |
| Energie | 2 | 793 349 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 661 767 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 634 460 Kč |
| Řemesla | 1 | 500 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 44 | 340 590 Kč |
| IT Hardware | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 14 | 3 508 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 14 | 3 508 309 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 71 | 45 586 430 Kč |
| IT Hardware | 100 | 22 900 351 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 9 | 1 371 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 1 959 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 12 | 1 959 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 30 | 51 665 814 Kč |
| Řemesla | 86 | 25 748 370 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 58 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 309 033 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Denk | 5 | 1 309 033 Kč |