Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.09.1993 |
| IČO | 47274247 |
| Datová schránka | zkrk9bt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 74 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
23 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 12 098 240 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 209 999 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 4 | 19 357 359 Kč |
| Statutární město Děčín | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 7 259 997 Kč |
| Potraviny | 1 | 2 240 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 240 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 7 | 11 952 957 Kč |
| Statutární město Děčín | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 5 | 11 500 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 7 259 999 Kč |
| Zemědělství | 2 | 4 840 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 300 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MART-IN s.r.o. | 2 | 4 600 000 Kč |
| Gastro-Walter s.r.o. | 2 | 2 775 740 Kč |
| Hynek Skála | 1 | 2 420 000 Kč |
| m.c. COPY SERVIS v.o.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Petr Janeček | 1 | 2 420 000 Kč |
| AVM Elektro sig. s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| DRANA s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| Gastro Slívová s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| VO GASTRONOM s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| EUROVIT, s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| Aleš Rezler | 1 | 2 300 000 Kč |
| GURMÁN Food, s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| Karel Čižinský | 1 | 2 300 000 Kč |
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 15 | 33 155 739 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodafone Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 26 | 59 920 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 1 903 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 210 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 4 | 4 323 100 Kč |
| A L I S spol. s r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| René Brož | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 3 | 3 630 000 Kč |
| Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2 , příspěvková organizace | 1 | 1 800 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 1 | 103 100 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 3 751 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 2 | 3 751 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 1 | 3 751 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 277 | 693 533 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 101 | 211 883 045 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 52 | 30 250 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 4 | 217 800 Kč |
| Gastro-Walter s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Pavel Hubač | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Školní jídelna Děčín IV, Jungmannova 3, příspěvková organizace | 6 | 133 100 Kč |