Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 19.12.1994 |
| IČO | 47677961 |
| Datová schránka | 5p9fn4b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 128 smluv za celkem 47 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 827 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 3 | 827 420 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 1 614 594 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 12 | 1 358 679 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 255 915 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 0 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 16 | 1 614 594 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 7 209 591 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 207 580 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 15 | 6 716 927 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 5 | 2 173 160 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace | 1 | 157 300 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 139 150 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 24 | 9 549 537 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 3 181 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 2 576 151 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 11 | 3 181 151 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 966 790 Kč |
| Zemědělství | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 966 790 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 8 | 966 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 21 | 8 878 980 Kč |
| Zemědělství | 6 | 242 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 4 | 1 028 500 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 11 | 1 028 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 1 675 040 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 271 040 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 2 | 194 000 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 11 | 1 675 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 2 057 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 2 | 363 000 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 2 | 363 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 10 | 2 057 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 15 125 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 13 310 000 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 726 000 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 423 500 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 2 | 363 000 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 302 500 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 17 | 15 125 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 5 789 700 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 243 162 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Olomouce, a.s. | 4 | 3 630 000 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 2 | 2 178 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 2 105 400 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 4 | 1 264 300 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 344 802 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 2 | 302 500 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pila MSK, a.s. | 17 | 9 825 002 Kč |