Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.04.1993 |
| IČO | 47910011 |
| Datová schránka | 64p3srb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 18 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 397 572 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 352 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odborné učiliště a Základní škola Holešov | 2 | 8 750 520 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 3 | 8 895 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 766 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola Luhačovice | 3 | 4 466 209 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 515 323 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 508 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 6 | 5 489 717 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 180 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola Luhačovice | 1 | 2 180 934 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 611 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 2 | 2 792 667 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 155 873 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola Luhačovice | 1 | 155 873 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 3 | 155 873 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 310 365 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 310 365 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 1 | 310 365 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 79 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 79 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAKT, spol. s r.o. | 1 | 79 486 Kč |