Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.04.1993 |
| IČO | 47972912 |
| Datová schránka | utbdu39 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 72 smluv za celkem 39 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 1 483 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 1 483 392 Kč |
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 1 | 1 483 392 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 870 938 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 585 289 Kč |
| Zemědělství | 1 | 119 488 Kč |
| Právní služby | 1 | 93 057 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 83 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 6 666 086 Kč |
| Obec Vlčice | 1 | 1 275 764 Kč |
| Obec Bernartice | 1 | 1 048 576 Kč |
| Střední škola řemesel a Odborné učiliště Lipová - lázně | 1 | 585 289 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 176 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 8 | 9 751 990 Kč |
| Obec Vlčice | 1 | 1 275 764 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 4 421 791 Kč |
| IT | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 2 | 2 235 475 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 991 192 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 605 000 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 195 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 8 | 5 026 791 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 102 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 4 252 140 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 850 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 3 | 5 102 980 Kč |
| Obec Vlčice | 1 | 4 252 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 488 789 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 470 569 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 92 129 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 1 487 920 Kč |
| Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o. | 1 | 1 000 868 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 470 569 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 92 129 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 8 | 3 051 487 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 3 485 183 Kč |
| Zemědělství | 1 | 233 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jeseník | 1 | 2 020 826 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 888 562 Kč |
| Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o. | 3 | 880 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 8 | 3 790 252 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 1 582 511 Kč |
| Zemědělství | 1 | 347 005 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 1 379 957 Kč |
| Základní umělecká škola Jeseník | 1 | 347 005 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 202 554 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 10 | 2 011 796 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 31 | 6 999 904 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 524 130 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 65 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 524 130 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 65 824 Kč |
| Základní umělecká škola Jeseník | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 6 | 589 954 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 793 896 Kč |
| Přírodní zdroje | 21 | 1 576 872 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 500 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 238 827 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 1 057 722 Kč |
| Město Krnov | 2 | 975 002 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 500 000 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 95 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 7 | 2 628 556 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 31 | 9 805 690 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 4 200 735 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jeseník a. s. | 4 | 3 750 039 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 709 817 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 103 878 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 8 | 4 663 735 Kč |