Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 17.03.1993 |
| IČO | 47999268 |
| Datová schránka | eb25u3g |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 509 894 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 465 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 44 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4 | 2 | 465 850 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 44 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Table Tenis Club Mohelnice, z.s. | 3 | 509 894 Kč |