Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 23.12.1992
IČO 48109738
Datová schránka iyg6h7k

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u FIRST CZECH RESTAURANT

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.

Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 11 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)21 804 459 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TRADE CENTRE PRAHA a.s.21 804 459 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.21 804 459 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 2 smlouvy za celkem - 2 577 019 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)2- 2 577 019 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TRADE CENTRE PRAHA a.s.2- 2 577 019 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.2- 2 577 019 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)24 698 632 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TRADE CENTRE PRAHA a.s.24 698 632 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.24 698 632 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 5 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)57 842 659 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TRADE CENTRE PRAHA a.s.57 842 659 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.57 842 659 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 5 smluv za celkem - 108 490 Kč.
  • Celkem 20,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců10 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)4- 108 490 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Úřad práce České republiky10 Kč
TRADE CENTRE PRAHA a.s.4- 108 490 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.5- 108 490 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem - 375 842 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)6146 265 123 Kč
Nábor zaměstnanců50 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Úřad práce České republiky10 Kč
TRADE CENTRE PRAHA a.s.1- 375 842 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FIRST CZECH RESTAURANT MANAGEMENT COMPANY, s.r.o.2- 375 842 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}