Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 12.03.2004 |
| IČO | 48282928 |
| Datová schránka | eyekh45 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 194 smluv za celkem 371 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 288 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 12 738 810 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 3 | 408 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 2 | 12 738 810 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 288 933 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 5 134 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 277 797 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 197 061 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 127 152 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 19 288 233 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 10 | 1 326 077 Kč |
| Energie LK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 3 | 19 288 233 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 315 099 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 277 797 Kč |
| DPNETCZ s.r.o. | 1 | 197 061 Kč |
| Otakar Filek | 1 | 172 123 Kč |
| Jiří Sacher | 1 | 101 289 Kč |
| 1 | 68 067 Kč | |
| PLOTY SKOČÍK s.r.o. | 1 | 67 489 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 26 293 835 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 894 080 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 657 832 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 325 248 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 250 949 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 189 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 150 004 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 142 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 90 787 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 75 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 61 710 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 4 | 26 293 835 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 29 | 4 569 876 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 5 | 26 293 835 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 3 | 881 751 Kč |
| HB ALARM spol. s r. o. | 1 | 657 832 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 3 | 446 280 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 2 | 256 641 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 250 949 Kč |
| TOROFLOORS s.r.o. | 1 | 221 760 Kč |
| Ladislav Kužel | 1 | 195 657 Kč |
| Ing. Kateřina Iwanejko | 1 | 194 000 Kč |
| ZUBR stroje a nářadí s.r.o. | 1 | 189 900 Kč |
| Miroslav Vrána | 1 | 184 646 Kč |
| Tritón Pardubice, spol. s r. o. | 1 | 150 004 Kč |
| Pavel Jirků | 1 | 142 500 Kč |
| Vlastimil Filek | 1 | 116 402 Kč |
| Legro s.r.o. | 1 | 115 816 Kč |
| Pavel Musílek | 1 | 103 568 Kč |
| 1 | 98 000 Kč | |
| Mitre Group s.r.o. | 1 | 90 787 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 79 560 Kč |
| Zbyněk Sláma | 1 | 72 262 Kč |
| Vodohospodářské projekty a služby s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| UNIZDRAV CZ s.r.o. | 1 | 59 850 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 26 525 799 Kč |
| Nábytek | 26 | 3 800 813 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 398 792 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 214 577 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 194 939 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 120 698 Kč |
| IT | 1 | 96 870 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 69 700 Kč |
| Energie | 105 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 3 | 31 247 219 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 25 | 2 339 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 3 | 31 247 219 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 2 | 496 221 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 2 | 255 160 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 214 577 Kč |
| Bc. Michal Rožec | 2 | 208 180 Kč |
| Otakar Filek | 1 | 199 892 Kč |
| Martin Zaťko | 1 | 198 900 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 2 | 185 493 Kč |
| DPNETCZ s.r.o. | 1 | 96 870 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Eduard Horníček | 1 | 72 600 Kč |
| Vlastimil Filek | 1 | 69 700 Kč |
| Zbyněk Sláma | 1 | 56 757 Kč |
| Pavel Musílek | 1 | 55 546 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 55 000 Kč |
| OPRAVÍ.TO s.r.o. | 1 | 51 060 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 1 | 50 720 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 31 183 349 Kč |
| Sociální služby | 2 | 9 771 866 Kč |
| Telekomunikační služby | 76 | 8 131 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 959 820 Kč |
| IT | 1 | 206 721 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 4 | 40 955 215 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 16 | 3 052 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 4 | 40 955 215 Kč |
| VFSITE s.r.o. | 1 | 1 600 767 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 323 680 Kč |
| Zbyněk Sláma | 4 | 274 696 Kč |
| Pavel Jirků | 1 | 190 000 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 156 084 Kč |
| Tichý Josef | 1 | 110 000 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 95 244 Kč |
| Pavel Musílek | 1 | 90 913 Kč |
| Robert Masopust | 1 | 86 707 Kč |
| Otakar Filek | 1 | 73 810 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 50 303 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 43 035 465 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 101 | 25 919 725 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 18 069 420 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 681 688 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 262 838 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 178 716 Kč |
| Odpady | 2 | 151 117 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 138 381 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 127 485 Kč |
| Technické služby | 1 | 104 660 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 99 503 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 50 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 5 | 67 721 359 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 20 | 2 595 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 5 | 67 721 359 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 681 688 Kč |
| Arťom Iljuščic | 2 | 222 156 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 212 774 Kč |
| Jaroslav Hájek | 1 | 138 381 Kč |
| SUCOM PRODUCTION s.r.o. | 1 | 128 541 Kč |
| HECHT MOTORS s.r.o. | 1 | 127 485 Kč |
| David Suchevič | 1 | 114 950 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 113 329 Kč |
| Martin Zaťko | 1 | 112 000 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 106 601 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 104 660 Kč |
| WHITE PRO cz s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 99 503 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 98 010 Kč |
| Martin Melich | 1 | 68 365 Kč |
| Tichý Josef | 1 | 63 000 Kč |
| DEKOS R, s.r.o. | 1 | 53 107 Kč |
| Jiří Pech | 1 | 50 256 Kč |
| Interpharmac, s.r.o. | 1 | 50 175 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 50 064 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 43 676 160 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 52 | 7 409 186 Kč |
| Práce při dokončování budov | 76 | 5 354 522 Kč |
| Zdravotnický materiál | 52 | 4 582 364 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 116 160 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 95 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 5 | 43 676 160 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 12 | 1 071 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 5 | 43 676 160 Kč |
| SUCOM PRODUCTION s.r.o. | 2 | 162 335 Kč |
| Mgr. Bohumil Zoufalík | 1 | 128 792 Kč |
| LAB MARK a.s. | 1 | 116 160 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 107 114 Kč |
| Pavel Špringl | 1 | 95 000 Kč |
| Pavel Jirků | 1 | 89 960 Kč |
| Bc. Michal Rožec | 1 | 85 942 Kč |
| Martin Zaťko | 1 | 85 900 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 75 225 Kč |
| Zbyněk Sláma | 1 | 73 612 Kč |
| KMM net, s.r.o. | 1 | 51 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 21 292 370 Kč |
| Sociální péče | 1 | 12 469 919 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 655 117 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 428 481 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 214 625 Kč |
| Technické služby | 1 | 187 750 Kč |
| Právní služby | 1 | 130 680 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 59 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 3 | 33 762 289 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 15 | 2 559 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 3 | 33 762 289 Kč |
| Michaela Marešová Polanská | 1 | 605 000 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 2 | 349 085 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 274 831 Kč |
| Martin Zaťko | 2 | 222 722 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 214 625 Kč |
| Ivana Zoufalíková | 1 | 206 495 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 187 750 Kč |
| Ing.arch. ČERNOHOUZ PAVEL | 2 | 138 545 Kč |
| Gate 4 IT s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 104 907 Kč |
| Zdeněk Čežík | 1 | 75 000 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 50 117 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 76 | 1 239 958 418 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 201 | 33 968 730 Kč |
| Sociální služby | 3 | 30 436 382 Kč |
| IT | 51 | 8 101 538 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 159 239 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 156 760 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 134 294 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 130 680 Kč |
| Technické služby | 1 | 86 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 4 | 39 075 568 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 14 | 1 872 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 5 | 39 075 568 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 511 757 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 259 908 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 2 | 242 760 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 159 239 Kč |
| Jaroslav Carboch | 2 | 140 000 Kč |
| Čestmír Doležal | 1 | 134 294 Kč |
| VATAK spol. s r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| Stanislav Nechyba | 1 | 96 195 Kč |
| KUBÍČEK VHS, s.r.o. | 1 | 77 119 Kč |
| Ing. Jindřich Volek | 1 | 62 500 Kč |
| David Suchevič | 1 | 58 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 327 | 82 701 635 Kč |
| Zdravotnictví | 127 | 15 268 950 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 14 148 082 Kč |
| Sociální služby | 2 | 12 535 783 Kč |
| Technické služby | 76 | 9 546 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 51 | 3 328 800 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 96 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 5 | 34 202 346 Kč |
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 6 | 602 439 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace | 9 | 34 476 846 Kč |
| Miroslav Špánek | 1 | 178 000 Kč |
| Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Michal Prokop | 1 | 96 500 Kč |
| Zdeněk Čežík | 1 | 91 939 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 86 000 Kč |