Soukromá firma.
| Založeno | 04.10.1993 |
| IČO | 48317276 |
| Datová schránka | 4xamsyi |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 1 | 242 718 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 91 877 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 2 | 334 595 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 292 106 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 273 350 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 203 816 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 136 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 292 106 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 1 | 273 350 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 203 816 Kč |
| Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 1 | 136 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 4 | 905 965 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 74 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 | 74 394 Kč |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 73 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 2 | 148 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 931 774 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 703 854 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 317 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 2 | 703 854 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 317 548 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 289 224 Kč |
| Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102 | 1 | 142 158 Kč |
| Mateřská škola Pramínek, Josefa Suka 2513, Teplice | 1 | 106 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 6 | 1 558 935 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 237 764 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 | 237 764 Kč |
| Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní | 1 | 69 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 2 | 307 051 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 3 021 080 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 180 052 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 | 180 052 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 80 515 Kč |
| Mateřská škola Pramínek, Josefa Suka 2513, Teplice | 1 | 67 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 3 | 328 387 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 892 716 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Katastrální úřad pro Ústecký kraj | 1 | 490 143 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 72 001 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 3 | 562 144 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 673 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 1 558 524 Kč |
| Obvodní soud pro Prahu 1 | 1 | 114 865 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 3 | 1 673 389 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 469 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 397 089 Kč |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 72 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 2 | 469 719 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 16 503 906 Kč |
| Průmyslové stroje | 6 | 1 658 327 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola na Proseku | 2 | 391 335 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 258 335 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 213 906 Kč |
| Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 | 1 | 197 797 Kč |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 103 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Rež | 6 | 1 164 437 Kč |