Soukromá firma.
| Založeno | 19.08.1993 |
| IČO | 48848166 |
| Datová schránka | s43mbsk |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 176 497 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kyjov | 1 | 75 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anežka Chocholáčová | 1 | 75 583 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 100 914 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 100 914 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anežka Chocholáčová | 1 | 100 914 Kč |