Soukromá firma.
| Založeno | 08.12.1993 |
| IČO | 49151185 |
| Datová schránka | iycevsp |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 809 040 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 729 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 1 | 729 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Zpěvák | 1 | 729 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Zpěvák | 1 | 79 860 Kč |