Soukromá firma. Spolek. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.01.2014 |
| IČO | 49157582 |
| Datová schránka | 6hb7ram |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 56 smluv za celkem 48 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 4 052 000 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 1 605 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 882 090 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 169 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 7 | 6 708 793 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 5 926 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 2 600 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 498 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 4 645 500 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 3 881 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 498 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 9 | 9 024 923 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 6 744 637 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 6 230 733 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 2 250 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 104 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 5 058 075 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 4 314 173 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 3 466 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 12 | 12 838 247 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 5 115 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 652 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 3 415 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 2 000 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 652 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 6 | 6 067 021 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 16 | 24 358 900 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 000 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 652 021 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 2 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 000 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 652 021 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 5 | 3 760 921 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 2 352 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 581 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 1 800 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 2 | 581 562 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 552 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 6 | 2 933 562 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 534 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 2 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 534 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 5 | 2 534 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 600 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 2 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 600 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 4 | 2 600 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 3 594 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 527 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 3 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 594 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 527 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 4 | 4 121 294 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 36 | 12 064 487 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 704 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 3 000 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 704 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Zlín, z.s. | 4 | 3 704 000 Kč |