Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.12.1993 |
| IČO | 49453866 |
| Datová schránka | uh2gb5e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1159 smluv za celkem 3 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 2 | 257 886 177 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 227 268 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 90 | 150 211 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUNST, spol. s r.o. | 1 | 250 923 249 Kč |
| 1 | 6 962 928 Kč | |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 92 | 377 479 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 495 959 561 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 150 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 62 274 383 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 606 057 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 109 188 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 57 459 Kč |
| Spoření a repo operace | 6 | 4 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 7 | 701 317 980 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 62 274 383 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 1 089 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 258 | 1 053 314 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 508 684 Kč |
| Mateřská škola, Uherský Brod, Obchodní 1639, okres Uherské Hradiště | 2 | 161 162 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 20 188 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Uherský Brod | 4 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUNST, spol. s r.o. | 2 | 495 855 858 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 150 000 000 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 271 | 65 106 730 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 2 | 54 364 749 Kč |
| 1 | 54 364 749 Kč | |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 641 881 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 455 492 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 36672297 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 168 739 400 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 15 817 362 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 697 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 137 487 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 124 | 983 416 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 548 899 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 523 799 Kč |
| Spoření a repo operace | 231 | 156 895 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 74 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 7 | 169 980 172 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 3 | 17 935 555 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 248 | 1 997 912 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 427 899 Kč |
| Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka, a. s. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 4 | 74 049 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 262 | 172 601 032 Kč |
| VAK-TECH s.r.o. | 1 | 15 817 362 Kč |
| SVS - CORRECT - realizace s.r.o. | 1 | 1 594 394 Kč |
| PROMONT Uherské Hradiště s.r.o. | 1 | 1 594 394 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 523 799 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ing. Rudolf Nečas | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 4 821 | 5 737 994 020 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 199 584 488 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 432 575 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 4 | 200 017 063 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 83 | 715 872 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 330 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 91 | 201 062 936 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 65,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 33 | 188 375 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 961 168 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 412 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 1 | 186 780 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 1 961 168 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 5 | 1 412 704 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 840 000 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 181 500 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 29 | 90 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 70 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 36 | 190 407 453 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 519 226 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 473 463 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 414 888 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 5 127 Kč |
| Senior centrum UH, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 61 019 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 355 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 923 820 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 483 441 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 97 833 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 3 | 61 533 820 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 1 355 200 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 1 | 483 441 Kč |
| Základní umělecká škola Bojkovice | 1 | 288 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 97 833 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 9 | 63 395 853 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 483 441 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 97 833 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 4 | 1 191 294 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 933 872 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 498 050 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 70 180 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 57 000 Kč |
| Energie | 1 | 25 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 18 150 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 2 | 674 575 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 661 308 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 3 | 529 986 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 8 | 266 216 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 180 000 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 177 600 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 96 431 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 70 180 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 57 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Újezdec, příspěvková organizace | 1 | 54 000 Kč |
| Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 | 1 | 26 450 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 19 | 2 263 760 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 529 986 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 96 431 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 369 874 750 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 609 437 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 822 891 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 57 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 3 | 369 730 750 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 4 161 200 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 3 | 822 891 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 313 238 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 145 899 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 133 100 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 57 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 10 | 374 541 187 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 801 262 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 313 238 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 21 629 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 14 | 154 678 080 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 4 840 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 301 776 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 537 196 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 115 | 149 760 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 57 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 7 | 152 471 096 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 9 | 6 132 638 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 6 | 2 569 856 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 252 866 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 149 760 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 57 000 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 30 | 159 063 359 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 1 268 080 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 755 524 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 484 361 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 252 866 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 61 892 Kč |
| Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 97 | 163 137 734 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 18 | 24 220 952 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 11 757 168 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 34 | 5 703 150 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 77 | 4 387 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 1 755 270 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 544 379 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 423 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 406 410 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 324 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 213 202 Kč |
| Telco | 1 | 174 240 Kč |
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 118 580 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 127 | 185 340 624 Kč |
| Město Uherský Brod | 29 | 20 001 717 Kč |
| Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město | 1 | 4 000 000 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 2 | 244 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 134 552 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 55 000 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 11 | 41 382 Kč |
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |