Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.01.1994 |
| IČO | 49788540 |
| Datová schránka | 95x5fa3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 84 smluv za celkem 18 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 66 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 66 792 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 5 | 652 589 Kč |
| IT | 1 | 96 773 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 344 063 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 249 470 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 2 | 173 913 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 | 167 020 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 146 729 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 101 380 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 97 490 Kč |
| Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 10 | 1 280 066 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 8 | 2 222 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 3 | 1 058 975 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace | 1 | 673 785 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 4 | 583 910 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 384 000 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 129 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 10 | 2 830 106 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace | 1 | 673 785 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 8 | 2 130 393 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 102 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 1 153 851 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 334 770 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 2 | 276 608 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 2 | 196 607 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 1 | 155 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 138 990 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 125 600 Kč |
| Státní oblastní archiv v Plzni | 1 | 79 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 11 | 2 460 826 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 7 | 1 456 357 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 | 758 000 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 3 | 504 440 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 107 450 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 86 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 7 | 1 456 357 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 5 | 1 776 115 Kč |
| IT | 1 | 128 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Plánice | 1 | 848 444 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 453 520 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 349 251 Kč |
| Základní škola Pačejov, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 128 000 Kč |
| Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Měcholupy 2 | 1 | 124 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 6 | 1 904 115 Kč |
| Základní škola Pačejov, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 128 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 5 | 1 771 081 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 606 162 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 480 641 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 376 551 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 307 727 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 6 | 1 771 081 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 10 | 1 904 483 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 11 | 1 904 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 5 | 2 679 500 Kč |
| IT | 32 | 2 247 734 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 313 897 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 1 534 316 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 362 443 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 299 112 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 | 269 999 Kč |
| Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362 | 1 | 221 005 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 213 629 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 92 892 Kč |
| Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 9 | 2 993 397 Kč |
| Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 6 | 386 639 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 89 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace | 1 | 101 504 Kč |
| Stálá divadelní scéna Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 98 544 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 2 | 89 280 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 68 682 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 67 809 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 50 100 Kč |
| Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 8 | 475 919 Kč |
| Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace | 1 | 101 504 Kč |