Soukromá firma.
| Založeno | 26.10.1994 |
| IČO | 49837532 |
| Datová schránka | x7mpdqn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 300 smluv za celkem 433 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 290 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 2 | 1 290 465 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 6 492 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 12 893 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 5 | 12 893 760 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 16 275 105 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 7 621 185 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 23 896 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 12 | 23 896 574 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 14 | 18 041 826 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 6 | 3 262 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 14 | 27 897 458 Kč |
| Lesní správa Lány | 7 | 4 593 886 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 23 | 32 491 344 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 30 798 957 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 5 | 10 088 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 40 887 141 Kč |
| Lesní správa Lány | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 17 | 40 887 141 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 14 | 17 341 660 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 134 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 16 061 238 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 953 722 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 326 700 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 134 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 16 | 17 475 720 Kč |
| HeinWald s.r.o. | 1 | 953 722 Kč |
| Lestales s.r.o. | 1 | 953 722 Kč |
| SOLITERA spol. s r.o. | 1 | 953 722 Kč |
| Martin Lang | 1 | 953 722 Kč |
| Michal Čížek | 1 | 953 722 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 70 | 111 595 210 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 16 | 20 871 290 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 1 474 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 70 | 77 014 862 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 55 451 638 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 87 | 132 466 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 57 | 95 631 871 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 13 | 4 901 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 63 | 88 193 477 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 12 340 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 70 | 100 533 571 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 38 | 44 159 675 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 7 | 6 561 437 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 34 | 3 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 46 | 50 721 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 46 | 50 721 112 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 384 | 3 763 195 740 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 553 | 588 846 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 22 | 21 971 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Jankulár | 22 | 21 971 687 Kč |