Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.12.1993 |
| IČO | 49902199 |
| Datová schránka | ntv5vm8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 552 450 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 155 889 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 1 552 450 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 2 | 282 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 4 | 1 835 442 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 584 892 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 206 700 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 481 892 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 206 700 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 103 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 6 | 894 442 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 514 250 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 514 250 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 580 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 1 028 500 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 280 382 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 5 | 1 308 882 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 10 | 5 021 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 525 140 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 918 390 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 3 | 918 390 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 387 200 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 290 400 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 190 922 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 677 600 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 190 922 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 4 | 868 522 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 699 130 Kč |
| Technické služby | 1 | 290 400 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 98 915 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 79 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 919 600 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 168 844 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 79 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 5 | 1 168 326 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 55 | 20 035 055 Kč |
| Zemědělství | 2 | 623 205 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 85 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 537 845 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 170 720 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 80 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 4 | 788 604 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 66 | 20 273 672 Kč |
| Školení a kurzy | 73 | 7 578 431 Kč |
| Technické služby | 19 | 7 556 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 314 600 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 203 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMEX TEAM spol. s r.o. | 5 | 518 339 Kč |